Kalendář akcí

Letní otevřené sklepy

Termín: 5.7.2017 10:00:00 - 5.7.2017 20:00:00

Obec: Moravská Nová Ves

Popis místa nebo adresa: sklepní uličky U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi   

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína ve středu 5. července 2017 v době od 10.00 do 20.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 - 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.

Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku nových svěžích vín ročníku 2016, která bude doplněna o vína ročníku 2015 a starší dle aktuální nabídky v jednotlivých sklepích.

Vstupné bylo stanoveno na 350,- Kč v předprodeji (do 25. června 2017 včetně) nebo 450,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

vstupné do areálu vinných sklepů
skleničku s logem
katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky
kulturní program s vystoupením cimbálové muziky
50 ks degustačních kupónů.
Degustační kupóny můžete vyměnit v jednotlivých vinných sklepech za degustařní vzorky (0,5 dl) nabízených vín. 
Ohodnocení jednotlivých nabízených vín provádí každý vinař samostatně, ale obvykle se pohybuje od 1 kupónu za jeden vzorek vína v případě jakostních vín až po 3 kupóny za jeden vzorek vína v případě výběrů z hroznů nebo speciálních vín.

Kupóny lze - po předložení platné vstupenky - dokoupit samostatně (5,- Kč/ks) na hlavní pokladně v areálu Výmol. Přebytečné kupóny lze použít i na nákup vína v lahvích.

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com, e-chalupy.cz).

Naše akce Letní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Pořádající vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží! Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít volné letní sváteční dny k nám do Moravské Nové Vsi! 

Organizátor: Vinařský spolek Moravská Nová Ves

E-mail: info@vinarimnves.cz

Telefon: 608 875 445

Web: http://www.vinarimnves.cz